Ul. Pałacowa i Komornicka, Dąbrówka - nowe mieszkania pod Poznaniem 2009 - Osiedle Księżnej Dąbrówki

Pałacowa, Komornicka, Koronna

termin oddania budynku:
2009 rok

ogródki przydomowe w wybranych lokalach plac zabaw, garaże

Realizacja III etapu budowy rozległego osiedla mieszkaniowego w Dąbrówce pod Poznaniem, obejmowała zagospodarowanie ponad 20-hektarowej działki. W efekcie tej inwestycji Osiedle Księżnej Dąbrówki zostało wzbogacone o blisko 200 nowych mieszkań. W obrębie ulic Pałacowej, Komornickiej i Koronnej powstały budynki wielorodzinne, a także domy w zabudowie atrialnej. Zwarty kompleks mieszkaniowy w Dąbrówce to kolejna realizacja idei mieszkań wykończonych pod klucz. Deweloper przekazał do sprzedaży lokale z rynku pierwotnego, w pełni wyposażone i przystosowane do zamieszkania.

 

Mieszkanie? Naturalnie, wygodnie

Budując nowe mieszkania w Dąbrówce, postawiono na zapewnienie mieszkańcom bliskości terenów zieleni. Każde z mieszkań ma dostęp do obszernego przydomowego ogrodu. W ramach tego etapu budowy osiedla wyznaczono także tereny przestrzeni wspólnej, przeznaczone na rekreację. Z myślą o komforcie mieszkańców, zadbano także o dogodny dostęp do usług - przeznaczono teren pod budowę centrum handlowego. Do dyspozycji mieszkańców pozostają także garaże oraz miejsca parkingowe.

 

Nowy dom, nowe życie

Osiedle Księżnej Dąbrówki w okolicach Poznania, to wyjątkowa lokalizacja. Kompleks mieszkaniowy Pałacowa, Komornicka, Koronna, stanowi kontynuację częściowo istniejącego już osiedla, tworząc nowe miejsca zamieszkania o najwyższych standardach, w atrakcyjnej cenie. Funkcjonalna zabudowa współgrająca z naturalnym otoczeniem to perspektywa komfortowego życia dla mieszkańców.