Blog

 • Kupno mieszkania na przedmieściach - wady i zalety

  Kupno mieszkania na przedmieściach - wady i zalety

  Chociaż wydaje się, że życie w centrum dużego miasta to luksus, coraz więcej osób wybiera kupno mieszkania na przedmieściach. Dlaczego tak jest?..

  Czytaj więcej..

 • Dlaczego warto zamieszkać w Dąbrówce koło Poznania?

  Dom szeregowy, wolnostojący czy bliźniak?

  Decydując się na nowy dom stajemy przed dylematem: na co się zdecydować, dom jednorodzinny wolnostojący, szeregowy, a może bliźniak? Zamieszkanie w każdym z nich ma swoje zalety i wady. Myślisz o zakupie nowego domu, ale nie wiesz, na jaki się zdecydować?..

  Czytaj więcej..

 • Dom bliźniak - poznaj wady i zalety zabudowy bliźniaczej

  Dom bliźniak - poznaj wady i zalety zabudowy bliźniaczej

  Domy w zabudowie bliźniaczej to swego rodzaju rozwiązanie pośrednie pomiędzy zabudową szeregową a domem jednorodzinnym wolnostojącym. Budynki bliźniacze są coraz częściej spotykane w polskich miastach, co wynika z wielu zalet jakie posiadają, zarówno na etapie ich projektowania i budowy, jak i eksploatacji..

  Czytaj więcej..

 • Dlaczego warto zamieszkać w Dąbrówce koło Poznania?

  Dlaczego warto zamieszkać w Dąbrówce koło Poznania?

  Dąbrówka pod Poznaniem to coraz popularniejsze miejsce jeśli chodzi o nowe inwestycje mieszkaniowe. Wynika to między innymi z niezwykle atrakcyjnego położenia tej malowniczej miejscowości. Z jednej strony Dąbrówka to idealne miejsce dla osób lubiących ciszę i spokój oraz ceniących sobie możliwość obcowania z naturą..

  Czytaj więcej..