Mieszkania z ogródkiem w Dąbrówce - Osiedle Księżnej Dąbrówki

Mieszkania z ogródkiem w Dąbrówce

W ofercie poznańskiego dewelopera Nickel Development znajdują się mieszkania z ogródkiem w Dąbrówce pod Poznaniem. Mieszkanie z własnym ogródkiem to swego rodzaju kompromis pomiędzy zakupem domu jednorodzinnego a mieszkania. Dostajemy własny, dodatkowy skrawek zieleni, a jednocześnie nie musimy martwić się o utrzymanie tak dużej powierzchni użytkowej jak ma to miejsce w przypadku domów. Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania z ogródkiem pod Poznaniem? Zachęcamy do zapoznania się z poniższym tekstem. Dowiesz się z niego między innymi, jakie są zalety zakupu mieszkania z ogródkiem. Podpowiemy Tobie również, gdzie w okolicy Poznania można znaleźć nowe, komfortowe mieszkania z własnym skrawkiem zieleni.

Mieszkanie z ogródkiem - dlaczego warto?

Czy warto kupić mieszkanie z ogródkiem? Oczywiście, że tak! Powinniśmy raczej zapytać, dlaczego warto to zrobić. Z jakimi korzyściami wiąże się przeprowadzka do mieszkania z ogródkiem?

Największą zaletą takiego rozwiązania jest to, że kupując mieszkanie z ogródkiem otrzymujemy dodatkowy, własny skrawek zieleni. Zieleni, której zazwyczaj brakuje w dużych miastach i na tradycyjnych osiedlach mieszkaniowych.

Mieszkanie z ogródkiem dla rodzin z dziećmi

Mieszkanie z ogródkiem jest doskonałą propozycją dla rodzin z dziećmi. Ogródek to bowiem świetne miejsce do zabawy. Dzięki niemu Twoje dzieci będą mogły spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu, zamiast przesiadywać w domu przy komputerze czy telewizorze. Co ważne, ogródek to miejsce bezpieczne. Dziecko będzie cały czas na widoku. Kiedy dziecko będzie zajęte zabawą na świeżym powietrzu, Ty będziesz mógł zająć się swoimi sprawami.

Mieszkanie z ogródkiem dla osób starszych

Mieszkania z ogródkiem są również ciekawą propozycją dla osób starszych. Często osoby starsze, mieszkające w blokach, mają problem z wychodzeniem na zewnątrz. Zwykłe wyjście na spacer może być dla nich nie lada wyzwaniem. W przypadku mieszkania z ogródkiem problem ten znika. W dowolnym momencie można bez problemu wyjść na swój własny ogródek i zaczerpnąć świeżego powietrza.

Mieszkanie z ogródkiem dla posiadaczy czworonogów

Mieszkania z ogródkiem sprawdzają się też w przypadku wielbicieli czworonogów. Mieszkając w bloku wychodzenie na codzienne spacery z psem mogą być nieco uciążliwe. Z własnym ogródkiem jest jednak zupełnie inaczej. Wystarczy uchylić drzwi i zwierzak jest już na spacerze. Może biegać do woli.

Komfortowe mieszkania z ogródkiem w podpoznańskiej Dąbrówce

Zdecydowałeś się na zakup mieszkania z ogródkiem, ale nie masz nic konkretnego na oku? Jeśli szukasz czegoś w okolicach Poznania, to jedną z ciekawszych propozycji na wielkopolskim rynku nieruchomości są mieszkania na Osiedlu Księżnej Dąbrówki w Dąbrówce, inwestycji poznańskiego dewelopera Nickel Development.

Jedną z największych zalet Osiedla Księżnej Dąbrówki jest atrakcyjna lokalizacja. Dąbrówka to malownicza miejscowość, która z całą pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym ciszę i spokój oraz ceniącym sobie możliwość kontaktu z naturą. Sąsiedztwo lasu, cisza, brak wielkomiejskiego hałasu - to wszystko sprawia, że w Dąbrówce aż chce się żyć. To miejsce, w którym czas płynie zdecydowanie wolniej. I to wszystko zaledwie 20 minut jazdy od Poznania!

Dogodny dojazd z Dąbrówki do Poznania

20 minut - tyle mniej więcej zajmuje dojazd do Dąbrówki ze stolicy Wielkopolski. Dąbrówka znajduje się na zachód od Poznania, niedaleko drogi ekspresowej S11. Dzięki niej dojazd samochodem do Poznania to kwestia dosłownie 20-30 minut.

Dla niezmotoryzowanych dobrą informacją będzie to, że Dąbrówka posiada połączenie kolejowe z Poznaniem. Podróż pociągiem zajmuje nie więcej niż 20 minut.

Dobre połączenie jest bardzo ważne, zwłaszcza dla osób, które dojeżdżają do Poznania do pracy albo szkoły. Co ciekawe, podróż czy powrót z Poznania zajmuje mniej niż przejechanie w godzinach szczytu z jednego końca Poznania na drugi.

Mieszkanie z ogródkiem w Dąbrówce - Twoja oaza spokoju

Jeśli chcesz uciec od wielkomiejskiego zgiełku, to mieszkanie z ogródkiem w podpoznańskiej Dąbrówce od Nickel Development jest właśnie dla Ciebie. Przydomowy ogródek to idealne miejsce do odpoczynku, relaksu, spotkań ze znajomymi oraz doskonała przestrzeń do dziecięcych zabaw. W odróżnieniu od domu jednorodzinnego nie musisz się przy tym martwić o utrzymanie tak dużej, często zbędnej, powierzchni.