Osiedle Księżnej
Dąbrówki

Lista mieszkań
X

Mundialowe szaleństwo udziela się wszystkim! Do końca mistrzostw, czyli do 15 lipca na mieszkania przy ul. Fosowej obowiązuje rabat w wysokości 10.000 zł. Zostań królem strzelców i traf najlepsze mieszkanie w korzystnej cenie!

T_506 175 176
sprzedaz@nickel.com.pl

Dowiedz się więcej

Zamieszkaj wygodnie
na przedmieściach

Osiedle Księżnej Dąbrówki. Tworzymy je już od 19 lat.

Jesteśmy ekspertami w kreowaniu kompleksowych osiedli, z pełną infrastrukturą w postaci dróg, oświetlenia oraz placów zabaw. Układy naszych mieszkań i domów dopracowujemy do perfekcji, by życie w nich było wygodne, przyjemne i dostosowanie do Twojego rytmu życia. Obecnie w sprzedaży mamy zarówno wygodne mieszkania przy ul. Zbrojowej, jak i gotowe domy w zabudowie bliźniaczej przy ul. Gościniec. Dzięki szerokiemu wyborowi na pewno znajdziesz u nas swój nowy dom!

Chcesz poznać bliżej nasze osiedle? Wybierz się na spacer do Dąbrówki i oceń zabudowania poprzednich etapów.

 

Więcej

My wykańczamy,
Ty urządzasz

Dowiedz się więcej
Zobacz galerię wykończeń

Nie ma czegoś takiego jak uniwersalny styl.

Nie ma czegoś takiego jak uniwersalny styl. Wiemy doskonale, że masz swój indywidualny gust, a Twoja przestrzeń świadczy o Twoim charakterze. Dlatego tworzymy jedynie odpowiednią oprawę dla Twojego dzieła. Zdejmujemy Ci z głowy projektowanie i dobór materiałów wykończeniowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w wyborze różnego typu płytek, podłóg czy drzwi i nikt nie zna ich jakości tak dobrze, jak my. Wybierzemy dla Ciebie optymalne połączenie estetyki, trwałości i dobrej ceny. Zajmiemy się wykonaniem, koordynując ze sobą wszystkie branże. Nie będziesz potrzebował żadnego własnego fachowca, ponieważ mamy dla Ciebie zespół tych najlepszych z najlepszych.

Nasz zespół projektantów wnętrz przygotował gotowe pakiety, które stanowią przemyślany zestaw dopasowanych do siebie elementów, w kilku wariantach do wyboru: 

  • Pakiet NA START od 800 zł/m2 - uwzględnia materiały wykończeniowe z projektem łazienki
  • Pakiet STANDARD od 1100 zł/m2 - uwzględnia materiały wykończeniowe i projekt całego mieszkania

Jeśli chcesz uzyskać efekt niepowtarzlności w swoim wnętrzu, przygotujemy dla Ciebie projekt skrojony na miarę Twoich indywidualnych oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu.

Więcej
Original Image

Esencją dobrego
projektu jest
inspiracja.
To ona napędza cały
proces twórczy.

Izabela Januchowska
Projektant wnętrz


509 724 375

Original Image
Modified Image

Dlaczego od razu warto pomyśleć o wykończeniu domu?

Nasze realizacje wymagają czasu i uwagi. Ciężko pracujemy, ale nie jesteśmy w stanie każdemu wykończyć domu, czy mieszkania w tym samym terminie. Im wcześniej się zdecydujesz, tym lepszy termin zostanie zarezerwowany właśnie dla Ciebie!

Dąbrówka - przedmieścia
godne Poznania

  • Wygodny dojazd S11
  • W sąsiedztwie stacja podmiejskiej kolei
  • Nowoczesne szkoły i przedszkola
  • Dwa lokalne centra handlowe
  • Bliskość lasu z siłownią na wolnym powietrzu

Wygodnie,
nowocześnie, sielsko.

Dąbrówka to miejscowość położona po zachodniej stronie Poznania, gdzie powietrze jest czystsze, a komunikacja sprawniejsza.

Dojazd tu nie sprawi Ci żadnego kłopotu. Samochodem dojedziesz do Dąbrówki szybką trasą S11. A jeśli preferujesz pociąg, to tym lepiej, bo stacja podmiejskiej kolei jest bardzo blisko naszej inwestycji. W 20 minut zawiezie Cię ona do samego centrum Poznania.  Twoje dzieciaki mogą dojechać pociągiem do szkoły czy na spotkania ze znajomymi, a Ty nie będziesz już więcej rodzinnym szoferem!

Jeśli kochasz rower, mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Dąbrówka oferuje wiele malowniczych szlaków rowerowych, biegnących wzdłuż jezior i przez leśne dukty. Rowerami cała Twoja rodzina może także dojechać na pięknie zagospodarowane plaże. W lesie znajdziesz również siłownię na wolnym powietrzu, więc możesz spędzać czas efektywnie  na wiele różnych sposobów.

Kredyty to skomplikowana sprawa.
Kto by się na tym znał?

Oferty banków zmieniają się z tygodnia na tydzień, a ilość wskaźników do porównania przyprawa o ból głowy. Ale przecież Ty się nie musisz na tym znać! Od tego masz nas! Jesteśmy doradcami finansowymi, którzy bezpłatnie znajdą dla Ciebie najlepsze finansowanie! Faktem jest, że mamy niesamowitą skuteczność i że pozyskaliśmy kredyty dla niezliczonej liczby klientów. Dlaczego miałbyś nie sprawdzić, czy także Ty będziesz zadowolony z naszych usług?

Agnieszka Plich
+48 693 345 183

Wiemy, że nasza strona jest przyjazna i dostarcza wielu informacji, ale nic nie zastąpi Ci bezpośredniego kontaktu ze sprzedawcą.

Mamy lata doświadczeń, dlatego chętnie doradzimy Ci najlepszy dom lub mieszkanie! Powiemy Ci też, na co zwrócić uwagę, kiedy będziesz porównywać naszą ofertę z konkurencją. Damy Ci ważne dokumenty, z których dowiesz się o naszej inwestycji wielu użytecznych rzeczy. A wszystko to w miłej, domowej atmosferze, przy pysznej, świeżo zaparzonej kawie. Dla Twojej wygodny przed naszym biurem są dwie koperty, wiec zaparkujesz bez problemu. Nie zastanawiaj się dłużej, tylko wybierz numer i umawiaj spotkanie! Zapraszamy!

Formularz kontaktowy