O Dąbrówce - Osiedle Księżnej Dąbrówki

LOKALIZACJA – WYGODNIE, NOWOCZEŚNIE I SIELSKO

Dąbrówka to miejscowość położona po zachodniej stronie Poznania, gdzie powietrze jest czystsze, a komunikacja sprawniejsza. Dojazd tu nie sprawi Ci żadnego kłopotu. Samochodem dojedziesz do Dąbrówki szybką trasą S11. A jeśli preferujesz pociąg, to tym lepiej, bo stacja podmiejskiej kolei jest bardzo blisko naszej inwestycji. W 20 minut zawiezie Cię ona do samego centrum Poznania. Także Twoje dzieciaki mogą dojechać pociągiem do szkoły czy na spotkania ze znajomymi, a Ty nie będziesz już więcej rodzinnym szoferem! Jeśli kochasz rower, mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Dąbrówka oferuje wiele malowniczych szlaków rowerowych, biegnących wzdłuż jezior i przez leśne dukty. Rowerami cała Twoja rodzina może także dotrzeć nad pięknie zagospodarowane plaże. W lesie Zakrzewskim znajdziesz również siłownię na wolnym powietrzu, więc możesz spędzać czas na zewnątrz na wiele różnych sposobów. Chcesz mieć przyjazne centrum handlowe z ulubionymi sklepikami? Galeria Dąbrówka, zlokalizowana na granicy naszego osiedla, będzie miejscem Twoich codziennych zakupów. Znajdziesz tu pyszną restaurację, obłędną cukiernię i piekarnię czy świetnie zaopatrzoną winiarnię. Na pewno przyda Ci się także Biedronka.

ZAMIESZKAJ NA OSIEDLU, KTÓRE BUDUJEMY OD LAT!

Poznaj bliżej ofertę Osiedla Księżnej Dąbrówki. Tworzymy tę inwestycję już od ponad 20 lat. Jesteśmy ekspertami w kreowaniu kompleksowych osiedli, z pełną infrastrukturą w postaci dróg, oświetlenia oraz placów zabaw. Układy naszych mieszkań i domów dopracowujemy do perfekcji, by życie w nich było wygodne, przyjemne i dostosowanie do Twojego rytmu życia.Obecnie prowadzimy sprzedaż 12 etapu osiedla przy ulicy Skarbcowej. W ramach projektu powstaną 34 domy w zabudowie szeregowej oraz 38 mieszkań dwupoziomowych, a także 24 mieszkania w dwóch budynkach wielorodzinnych o charakterze willi miejskich. Dzięki szerokiemu wyborowi na pewno znajdziesz u nas swój nowy dom!

INFRASTRUKTURA TO NASZ ATUT

Rozumiemy, że nie chcesz mieszkać na środku pola i dojeżdżać do domu po dziurach. Dlatego nasze osiedle ma pełną infrastrukturę, za którą oczywiście nic nie musisz nam dopłacać. Drogi, chodniki, oświetlenie uliczne oraz place zabaw na terenie całej naszej enklawy na pewno uprzyjemnią Ci życie. Droga biegnąca pomiędzy starszą i nowszą częścią Osiedla Księżnej Dąbrówki to ul. Komornicka. W 2018 roku została na niej zmieniona nawierzchnia, którą wykonaliśmy z kostki brukowej, a wzdłuż całego odcinka poprowadzony został chodnik. W czterech punktach kluczowych - dla bezpieczeństwa pieszych - umieszczone zostały progi zwalniające. Ulica posiada również pełne oświetlenie drogowe wykonane przez gminę przy udziale dewelopera. Z parkowaniem na naszym osiedlu też nie będziesz mieć kłopotu. W naszych domach zaprojektowaliśmy garaże, a przy mieszkaniach będą zarówno prywatne, jak i ogólnodostępne miejsca parkingowe. Potrzebujesz jeszcze więcej argumentów? Nasze mieszkania parterowe oraz wszystkie domy, mają prywatne ogródki, które sprawią wiele radości Tobie i Twojej rodzinie. Nie zapomnieliśmy o rowerowniach, ponieważ wokół Dąbrówki jest mnóstwo pięknych terenów do rodzinnej jazdy, a rower w mieszkaniu zabiera zbyt wiele cennego miejsca. Wiemy, że potrzebujesz też przestrzeni do przechowywania wielu potrzebnych sprzętów, dlatego dajemy Ci opcję zakupu komórki lokatorskiej. Możemy podziałać także wewnątrz Twojego nowego domu i wykończyć go dla Ciebie pod klucz. Będziesz naprawdę zadowolony, że powierzyłeś to zadanie nam – profesjonalistom.

CO PASUJE DO CIEBIE NA DZIŚ? MIESZKANIE CZY DOM?

 

DOMY SZEREGOWE

MIESZKANIA

Wygodne domy szeregowe z ogrodami i dwoma miejscami parkingowymi

Rodzinne mieszkania jedno i dwupoziomowe z ogrodem i tarasem lub balkonem

4 pokoje

od 2 do 4 pokoi

od 7 938 zł/m2

od 7 995 zł/m2

 

 

MY WYKAŃCZAMY, TY URZĄDZASZ – CZYLI USŁUGA POD KLUCZ

Nie ma czegoś takiego jak uniwersalny styl. Wiemy doskonale, że masz swój indywidualny gust, a Twoja przestrzeń świadczy o Twoim charakterze. Dlatego tworzymy jedynie odpowiednią oprawę dla Twojego dzieła. Zdejmujemy Ci z głowy projektowanie i dobór materiałów wykończeniowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z różnymi typami płytek, podłóg czy drzwi i mało kto zna ich właściwości tak dobrze, jak my. Wybierzemy więc dla Ciebie optymalne połączenie estetyki, trwałości i dobrej ceny. Zajmiemy się wykonaniem, koordynując ze sobą wszystkie branże. Nie będziesz potrzebował żadnego własnego fachowca, ponieważ mamy dla Ciebie zespół tych najlepszych z najlepszych. Nasza projektantka, Izabela Januchowska, będzie czuwała nad całym procesem wykończenia, więc możesz mieć pewność, że odbierzesz od nas dom w pełni gotowy do zamieszkania. W obiecanym terminie, bez niespodzianek, oraz z umową i gwarancją – ponieważ my nie uchylamy się od odpowiedzialności za nasza pracę i jesteśmy pewni jej jakości. Weź jednak pod uwagę, że nasze siły nie są z gumy! Ciężko pracujemy, ale nie jesteśmy w stanie każdemu wykończyć mieszkania w tym samym terminie. Im wcześniej się zdecydujesz, tym lepszy termin realizacji zostanie zarezerwowany właśnie dla Ciebie!

FINANSOWANIE

Potrzebujesz kredytu? Z chęcią skierujemy Cię do naszych doradców finansowych, którzy bezpłatnie wyszukają Ci korzystne finansowanie. Kredyty to przecież skomplikowana sprawa. Kto by się na tym znał? Oferty banków zmieniają się z tygodnia na tydzień a ilość wskaźników do porównania przyprawa o ból głowy. Ale przecież Ty się nie musisz na tym znać! Od tego masz nas! Jesteśmy doradcami finansowymi, którzy bezpłatnie znajdą dla Ciebie najlepsze finansowanie! To prawda, że mamy niesamowitą skuteczność i że pozyskaliśmy kredyty dla niezliczonej liczy klientów. Dlaczego miałbyś nie sprawdzić, czy także Ty będziesz zadowolony z naszych usług?

JAK KUPIĆ MIESZKANIE?

  1. Śmiało, zarezerwuj od razu swoje upatrzone mieszkanie. U nas to bezpłatne na okres 4 dni. Nic nie tracisz, a zyskujesz pewność, że nie spotka Cię przykra niespodzianka.
  2. Wybrałeś? Świetnie! Teraz pewnie potrzebujesz moment, żeby załatwić finansowanie. Podpisz ze swoim sprzedawcą umowę blokady, wpłać 1% wartości mieszkania na wskazane w niej konto. Od tej chwili masz miesiąc na przygotowanie się do zakupu.
  3. Świetnie! Jesteś już gotowy do umowy! Ustal ze sprzedawcą termin wizyty w kancelarii. Nie zapomnij wziąć dowodu osobistego i pieniędzy na opłatę notarialną. Umowa deweloperska odbędzie się w formie notarialnej, w kancelarii – tego wymagają przepisy prawa.
  4. Gratulujemy! Kupiłeś mieszkanie.
  5. Umieść w widocznym miejscu daty transz, które przypadają średnio co kilka miesięcy.
  6. Zapisz się do Newslettera i śledź Facebooka Osiedla Księżnej Dąbrówki. Będziesz na bieżąco z tym, jak postępuje budowa Twojego nowego domu!
  7. Super - Twoje mieszkanie jest już wybudowane – przygotuj się więc do jego odbioru. Przeczytaj standard wykończenia, przypomnij sobie, co Tobie obiecaliśmy w ramach części wspólnych, uzbrój się w dalmierz oraz kątownik. Umów się z nami na odbiór swojego mieszkania.
  8. Zarezerwuj sobie przynajmniej godzinę, żeby dokładnie sprawdzić cały lokal. Zweryfikuj, czy ściany są proste, okna nieporysowane, a gniazda elektryczne na swoich miejscach. Jeśli coś jest nie tak, po prostu zgłoś to do nas.
  9. Jeśli usterek nie ma, albo są już naprawione, możesz odebrać swoje klucze. Pamiętaj, że cała kwota należna za lokal, powinna być już na naszym koncie.
  10. Możesz teraz przekazać klucze naszej ekipie od wykończenia Pod Klucz i zacząć przygotowywać się do przeprowadzki!