Dlaczego warto zamieszkać w Dąbrówce koło Poznania? - Osiedle Księżnej Dąbrówki

Dlaczego warto zamieszkać w Dąbrówce koło Poznania?

Dąbrówka pod Poznaniem to coraz popularniejsze miejsce jeśli chodzi o nowe inwestycje mieszkaniowe. Wynika to między innymi z niezwykle atrakcyjnego położenia tej malowniczej miejscowości. Z jednej strony Dąbrówka to idealne miejsce dla osób lubiących ciszę i spokój oraz ceniących sobie możliwość obcowania z naturą. Z drugiej to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą mieszkać gdzieś pod Poznaniem, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, ale jednocześnie zależy im na możliwości szybkiego dojazdu do pracy. Jakie jeszcze zalety ma mieszkanie w Dąbrówce koło Poznania? Zachęcamy do zapoznania się z poniższym artykułem, z którego dowiesz się, dlaczego warto kupić dom lub mieszkanie w Dąbrówce.

 

Mieszkania w Dąbrówce

 

Mieszkanie w Dąbrówce - wygodny i szybki dojazd do Poznania


Dąbrówka znajduje się na zachód od Poznania, niedaleko drogi ekspresowej S11. Położenie takie umożliwia bardzo szybki dojazd samochodem do stolicy Wielkopolski. Wystarczy 20-30 minut i jesteśmy na miejscu. W Dąbrówce znajduje się również stacja kolejowa. Podróż pociągiem do centrum Poznania zajmuje nie więcej niż 20 minut. Możliwość szybkiego i wygodnego dojazdu do Poznania jest dużym ułatwieniem dla osób, które pracują lub uczą się w stolicy Wielkopolski. Dojazd z Dąbrówki zajmie Tobie mniej czasu niż przejechanie w godzinach szczytu z jednego końca Poznania na drugi!

 • Dąbrówka - ucieczka od wielkomiejskiego zgiełku

Dąbrówka to prawdziwy raj dla osób chcących odpocząć od wielkomiejskiego zgiełkuCisza, spokój, sąsiedztwo lasu, relaks na łonie natury - to wszystko czeka na osoby, które zdecydują się na zakup domu lub mieszkania w Dąbrówce. I to wszystko zaledwie 20 minut jazdy od Poznania!

 • Dąbrówka - idealne miejsce dla osób aktywnych

Dąbrówka to idealne miejsce dla osób aktywnych, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. W miejscowości tej znajduje się wiele malowniczych szlaków rowerowych. Rowerem można również dojechać na plażę nad jeziorem. Mieszkając w Dąbrówce będziesz mógł nie tylko jeździć na rowerze. Jej piękne okolice są również idealnym miejscem na piesze wędrówki, bieganie czy uprawianie nordic walking. To jednak nie wszystko. W lesie znajduje się również siłownia pod chmurką. Ćwiczenia na świeżym powietrzu w tak malowniczym miejscu to propozycja, obok której nie można przejść obojętnie.

 

Komfortowe domy i mieszkania na Osiedlu Księżnej Dąbrówki


Wiemy już, dlaczego warto kupić mieszkanie albo dom w Dąbrówce pod Poznaniem.  Jeśli już zdecydowaliśmy się na zamieszkanie na przedmieściach, to powinniśmy przyjrzeć się propozycji Nickel Development, doświadczonego poznańskiego dewelopera. Mowa o Osiedlu Księżnej Dąbrówki.

Osiedle Księżnej Dąbrówki to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, w skład której wchodzą:

 • domy w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i garażem lub wiatą,
 • mieszkania z ogrodem i balkonem.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Nickel Development?

Poznański deweloper zadbał o to, żeby osiedle posiadało pełną infrastrukturę. Tak, aby mieszkanie na nim było maksymalnie komfortowe i wygodne. Na Osiedlu Księżnej Dąbrówki znajdują się:

 • chodniki,
 • drogi,
 • lampy uliczne.
 • zielone skwery,
 • place zabaw.

Tak dobrze rozbudowana infrastruktura sprawia, że mieszkanie na Osiedlu Księżnej Dąbrówki jest komfortowe i bezpieczne. Mieszkania i domy szeregowe pod Poznaniem od Nickel Development to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, ale nie tylko. Będą się tutaj dobrze czuć zarówno osoby młode, jak i starsze.

 

Domy i mieszkania w Dąbrówce pod Poznaniem w standardzie pod klucz


Domy i mieszkania na Osiedlu Księżnej Dąbrówki są dostępne w standardzie pod klucz. Oznacza to, że korzystając z tej propozycji otrzymasz lokal gotowy do natychmiastowego zamieszkania. Nie będziesz musiał się martwić żadnymi remontami ani pracami wykończeniowymi. O wszystko zadba za Ciebie deweloper.

Usługa wykończenia domu lub mieszkania pod klucz jest kompleksowa i obejmuje szereg czynności. W jej zakres wchodzi:

 • wykonanie projektu,
 • dobór materiałów wykończeniowych,
 • przeprowadzenie remontu przez sprawdzonych fachowców,
 • stały nadzór nad prowadzonymi pracami,
 • sprzątanie po zakończonym remoncie.

 

Mieszkanie w Dąbrówce - salon

 

Jak mieszkanie pod Poznaniem, to tylko w Dąbrówce!


Jeśli myślisz o zamieszkaniu na przedmieściach w okolicach Poznania, to Dąbrówka jest miejscem, nad którym warto się poważnie zastanowić. To malownicza miejscowość, która zapewnia ciszę i spokój, a jednocześnie jest bardzo dobrze skomunikowana ze stolicą Wielkopolski. Natomiast domy i mieszkania na Osiedlu Księżnej Dąbrówki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby mieszkanie w nich było maksymalnie komfortowe i przyjemne. Jak mieszkanie na przedmieściach pod Poznaniem, to tylko w Dąbrówce!