Domy Komorniki. Dom na Sprzedaż Komorniki - Osiedle Księżnej Dąbrówki

Komorniki domy na sprzedaż

Prowadzimy sprzedaż nowych domów pod Poznaniem w atrakcyjnych cenach w okolicy Komornik, na Osiedlu Księżnej Dąbrówki. Firma deweloperska Nickel Developement ma wieloletnie doświadczenie na rynku, realizując nowe inwestycje i nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach Poznania i okolicznych miejscowościach. Nowe osiedle pod Poznaniem to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie bliskość natury oraz dogodny dojazd do centrum miasta.

Dąbrówka

Dąbrówka, gmina Dopiewo

Zdecyduj się na szeregowce Komorniki


Mieszkania na Osiedlu Dąbrówki znajdują się w niskich szeregowych budynkach. Każde mieszkanie posiada własny taras lub ogródek. Podobne budownictwo obejmuje Komorniki szeregowce z ogródkami. Zarówno mieszkańcy mieszkań, jak i domy Dąbrówka mają możliwość dokupienia przestronnego garażu. Osiedle jest zaprojektowane w taki sposób, aby tworzyło przyjazne miejsce wypoczynku. Zaplanowano tu małe zielone skwery oraz wytyczono alejki z ławkami.

Proponujemy domy Komorniki oraz komfortowe mieszkania z rynku pierwotnego, również w wykończeniu w standardzie pod klucz, m.in.:

  • mieszkania z aneksem,
  • mieszkania z osobną kuchnią,
  • mieszkania z balkonem,
  • mieszkania z ogrodem,
  • mieszkania z zielonym tarasem.

Na Osiedlu Księżnej Dąbrówki oferujemy również lokale spełniające warunki programu MDM. W ten sposób mieszkańcy mogą dodatkowo obniżyć koszty zakupu domu.

Domy Komorniki - Atrakcyjne lokalizacja


Dąbrówka zlokalizowana jest przy obwodnicy Poznania, która zapewnia wygodny i szybki dojazd do centrum miasta. To idealne miejsce do zamieszkania dla osób pracujących w najbliższej okolicy: w Komornikach i oczywiście w samym Poznaniu. Zaletą jest bliskość szkół i przedszkoli, a także pełnej infrastruktury – sklepów, miejsc do uprawiania sportu i odpoczynku.

Do centrum Poznania z Osiedla Księżnej Dąbrówki można dojechać:

  • samochodem obwodnicą Poznania,
  • pociągiem na Dworzec Główny oraz Górczyn,
  • rowerem, korzystając z dróg rowerowych,
  • autobusem na pętlę Ogrody w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dewelopera, który realizuje inwestycje i prowadzi sprzedaż atrakcyjnych domów w Dąbrówce.