Domy Palędzie. Dom na Sprzedaż Palędzie - Osiedle Księżnej Dąbrówki

Palędzie domy na sprzedaż

Nickel Development, deweloper z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, poleca komfortowe domy na sprzedaż pod Poznaniem. W swojej ofercie posiadamy między innymi nowe domy szeregowe niedaleko Palędzia. Domy dostępne są w ramach inwestycji mieszkaniowej Osiedle Księżnej Dąbrówki.

domy dąbrówka

Dąbrówka

Dąbrówka, gmina Dopiewo

Domy Palędzie - wysoki standard wykończenia


Domy deweloperskie od Nickel Development w okolicy Palędzia wyróżniają się wysokim standardem wykończenia oraz nowoczesnym budownictwem.

Oferowane przez nas domy szeregowe w okolicach podpoznańskiego Palędzia są gotowe do zamieszkania. W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę wykończenia domu w standardzie pod klucz.

W ramach wykończenia domu pod klucz, firma Nickel Development zapewnia:

  • szeroki wybór dostępnych materiałów wykończeniowych,
  • profesjonalny nadzór nad wykonywanymi pracami.

W cenie wykończenia domu pod klucz znajduje się także posprzątanie po zakończonym remoncie.

Zdecyduj się na nowy dom na sprzedaż Palędzie


Sprzedawane przez nas domy pod Poznaniem położone są w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach. Domy szeregowe koło Palędzia sąsiadują z licznymi terenami zielonymi. Dzięki temu mieszkańcy nowego Osiedla Księżnej Dąbrówki mają zagwarantowaną ciszę i spokój. Bliskość natury to niewątpliwy atut domów deweloperskich pod Poznaniem od Nickel Development.

Zapraszamy do skorzystania z oferty nowych domów koło Palędzia. Domy Dąbrówka dostępne są w atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie znajdują się także mieszkania pod Poznaniem, spełniające kryteria programu Mieszkanie dla Młodych.