Nowe Mieszkania Dąbrówka. Apartamenty Deweloperskie na Sprzedaż - Osiedle Księżnej Dąbrówki

Mieszkania deweloperskie w Dąbrówce na sprzedaż

Nickel Development oferuje nowo wybudowane mieszkania w Dąbrówce na sprzedaż, które zostały zlokalizowane w malowniczej miejscowości pod Poznaniem. Osiedle Księżnej Dąbrówki składa się z nowoczesnych domów i mieszkań, które są dostępne w korzystnej cenie. Pomimo tego, że inwestycja Osiedle Księżnej Dąbrówki nie znajduje się w centrum miasta, posiada ona w sąsiedztwie wiele udogodnień komunikacyjnych, takich jak stacja podmiejskiej kolei oraz wygodna infrastruktura drogowa, która szybko i łatwo prowadzi do centrum Poznania. Życie z daleka od centrum miasta ma jednak dużo plusów, takich jak mniej zanieczyszczone powietrze, piękne krajobrazy o każdej porze roku, duża ilość ścieżek rowerowych, sąsiedztwo lasu Zakrzewskiego, czy też lokalne centra handlowe, które nie są tak zatłoczone jak te w Poznaniu.

Deweloper proponuje klientom nowe mieszkania w Dąbrówce z ogródkami lub balkonami, których metraż wynosi od 50, nawet do 75 m².

Komfort i wygoda życia - mieszkania na osiedlu Księżnej Dąbrówki


Mieszkania w Dąbrówce przy ulicy Fosowej, charakteryzują się przestronnym metrażem i funkcjonalnym układem pomieszczeń. Dlatego nieruchomości te będą idealne zarówno dla singli, jak i dla par. W ofercie znajdują się mieszkania na sprzedaż, które można podzielić pod względem kategorii:

Liczba pomieszczeń:

 • mieszkania dwupokojowe,

 • mieszkania trzypokojowe,

 • mieszkania czteropokojowe.

Indywidualne preferencje klientów:

 • mieszkania z kuchnią

 • mieszkania z aneksem kuchennym

 • mieszkania z tarasem

 • mieszkania z balkonem

 • mieszkania wykończone pod klucz

Dopasowane do liczby mieszkańców:

 • mieszkania dla singli

 • mieszkania dla par

 • mieszkania dla rodziny

Miejscowość Dąbrówka koło Poznania jest zaliczana do jednych z najbardziej klimatycznych w Wielkopolsce. Bliskie położenie zielonych terenów rekreacyjnych, siłowni na świeżym powietrzu oraz jezior i lasów, z pewnością zachęcą niejednego klienta do zamieszkania w Dąbrówce.

Osiedle Księżnej Dąbrówki zostało precyzyjnie zaprojektowane zarówno pod względem architektonicznym, jak i zagospodarowania terenu. Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców osiedla, deweloper Nickel Development zadbał o to, aby jego inwestycje posiadały wszelkie istotne udogodnienia takie jak:

 • ogrody,

 • miejsca parkingowe,

 • komórki lokatorskie, rowerownie, wózkownie.

Mieszkanie w Dąbrówce to łatwy dojazd do centrum Poznania


Najnowsza inwestycja Nickel Development oferuje podwyższony standard mieszkalny, przyjazną okolicę oraz nowoczesny design zabudowań. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać na uboczu miasta, ale mimo wszystko mieć możliwość łatwego i szybkiego dotarcia do centrum. Osiedle Księżnej Dąbrówki jest kameralne, zielone, a przede wszystkim bezpieczne.

 

Nasze inwestycje

FOSOWA

GOŚCINIEC

Funkcjonalne mieszkania z ogrodami i balkonami

Wygodne bliźniaki z ogrodami i garażami lub wiatami

od 2 do 4 pokoi

od 4 do 5 pokoi

od 4600 zł/m2

od 4515 zł/m2

Przejdź do cen

Przejdź do cen

 

 

Mieszkania Dąbrówka - wartościowa inwestycja na lata


Deweloperskie mieszkania na sprzedaż, można zakupić w stanie surowym i samodzielnie je wykończyć, lub też w wersji pod klucz, czyli przekazać doświadczonym architektom zadanie wykończenia lokum, a następnie już tylko się wprowadzić.

Zakup wymarzonego mieszkania w Dąbrówce w Poznaniu lub w jego okolicach, takich jak na przykład Dąbrówka, to marzenie wielu osób. Jest to inwestycja na lata, która wymaga odpowiedniego przemyślenia i podjęcia odpowiedzialnych decyzji. W tym, a także wielu innych sprawach dotyczących zakupu nieruchomości pomogą pracownicy biura Nickel Development. Dodatkowo, jeśli zajdzie potrzeba, niezależni doradcy kredytowi dewelopera pomogą w złożeniu wniosku o kredyt. Takie formalności najlepiej jest realizować tylko z profesjonalistami ze sprawdzonego źródła.

Firma Nickel Development jest godnym zaufania deweloperem mieszkań na wielkopolskim rynku. Świadczyć mogą o tym nie tylko pozytywne opinie klientów, ale także szereg nagród i wyróżnień, którymi firma została uhonorowana. Nickel Development z pewnością sprosta wymaganiom klientów, którzy myśląc o swojej przyszłości, chcieliby zakupić mieszkanie w Dąbrówce, bezpośrednio od dewelopera.