Mieszkania Skórzewo. Mieszkania Deweloperskie w Okolicy Skórzewa | Sprawdź! - Osiedle Księżnej Dąbrówki

Mieszkania w Skórzewie

Nickel Development proponuje nowe mieszkania na Osiedlu Księżnej Dąbrówki w okolicy miejscowości Skórzewo pod Poznaniem. Zlokalizowane w Dąbrówce nowe osiedle obejmuje domy i mieszkania, wokół których przygotowana została pełna infrastruktura. Osiedle Księżnej Dąbrówki zlokalizowane w pobliżu miejscowości Skórzewo to domy pod Poznaniem idealne dla osób, które cenią sobie umiejętne połączenie funkcjonalnych rozwiązań z dogodną lokalizacją, blisko natury. Nowe mieszkania na sprzedaż w okolicy Skórzewa to miejsce sprzyjające pełnej swobodzie codziennego życia - przekonaj się.

Dąbrówka

Dąbrówka, gmina Dopiewo

Okolice Skórzewa - idealna lokalizacja mieszkania

Przygotowane przez Nickel Development nowe mieszkania w Dąbrówce nieopodal Skórzewa to lokale zaprojektowane z myślą o komfortowym użytkowaniu, znajdujące się w dogodnej lokalizacji. Położone w pobliżu miejscowości Skórzewo mieszkania z jednej strony zapewniają swobodny dostęp do terenów rekreacji, a z drugiej bliskość usług. W sąsiedztwie znajdują się lasy i jeziora, w bliskiej odległości zlokalizowane są obiekty handlowe oraz szkoła, z kolei dogodny dojazd do centrum Poznania zapewnia Zachodnia Obwodnica Poznania.

A może mieszkanie niedaleko Skórzewa urządzone pod klucz?

Nowe mieszkania na sprzedaż w Skórzewie dopasowane są do Twoich potrzeb. Korzystając z oferty dewelopera Nickel Development możesz wybrać jedną z dwóch z opcji wykończenia mieszkania w standardzie pod klucz:

  • zdecydować się na jeden z trzech projektów aranżacji wnętrza, przygotowanych przez naszego specjalistę,
  • wraz z projektantem zająć się doborem rozwiązań oraz kompletowaniem elementów wyposażenia do Twojego mieszkania.

Mieszkania w miejscowości Skórzewo przygotowane zostały przez doświadczonego dewelopera, dbającego o optymalny komfort przyszłych mieszkańców. Uwzględniając zróżnicowane potrzeby klientów, proponujemy mieszkania na sprzedaż:

  • dwu-, trzy- i czteropokojowe,
  • z aneksem kuchennym lub z kuchnią,
  • z balkonem,
  • z zielonym tarasem.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo kredytowe

Dostępne w okolicach Skórzewa mieszkania na sprzedaż pochodzące z rynku pierwotnego wykańczamy w korzystnej cenie. Całościowy koszt obejmuje możliwość wyboru materiałów wykończeniowych, projekt architektoniczny, nadzór oraz wykonawstwo przez rzetelnych fachowców i zależny jest między innymi od metrażu. Jeśli zdecydujesz się na zakup wykończonego pod klucz mieszkania w Skórzewie, doradcy kredytowi pomogą Ci w uzyskaniu kredytu z dopłatą w ramach programu MDM

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dewelopera, który realizuje inwestycje i prowadzi sprzedaż mieszkań i domów pod Poznaniem.

 
Mieszkania Skórzewo