Dom w Dąbrówce. Domy na Sprzedaż Dąbrówka - Osiedle Księżnej Dąbrówki

Domy w Dąbrówce na sprzedaż

Deweloper Nickel Development proponuje nowe domy na sprzedaż pod Poznaniem, zlokalizowane w spokojnej i klimatycznej miejscowości Dąbrówka. Dokładną lokalizacją inwestycji jest Osiedle Księżnej Dąbrówki przy ulicy Gościniec, które oferuje swoim mieszkańcom liczne udogodnienia i domy Dąbrówka w korzystnej cenie, a także swobodny dostęp do centrum Poznania. Oferta składa się z domów szeregowych w zabudowie bliźniaczej, z ogrodami i garażami lub wiatami, których powierzchnia przekracza 100 m².  W ofercie znajdują się:

 

Dąbrówka

Dąbrówka, gmina Dopiewo

Domy w wielkopolskiej Dąbrówce - kameralne i bezpieczne miejsce niedaleko Poznania


Każdy dom cechuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz nowoczesną architekturą. Domy na sprzedaż w Dąbrówce pod Poznaniem są idealną inwestycją dla singli oraz dla par, a przede wszystkim dla rodzin, które szukają bezpiecznego i spokojnego lokum. To właśnie dla rodzin z dziećmi istotną informacją będzie to, że inwestycja została umiejscowiona blisko lokalnych szkół oraz przedszkoli, a także lasów i jezior.

Nowe mieszkania Dąbrówka​ zadowolą klientów, którzy cenią sobie harmonię i nowoczesny design. Inwestycje są funkcjonalne, a oprócz tego, odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz użytych materiałów. Na przyszłych mieszkańców Dąbrówki czekają takie udogodnienia jak:

  • place zabaw,
  • przestronne ogrody, balkony, tarasy,
  • miejsca parkingowe na osiedlu, garaże lub wiaty.

 

Oprócz tego, wszystkie domy na sprzedaż w wielkopolskiej Dąbrówce zlokalizowane zostały w bliskim sąsiedztwie stacji kolei podmiejskiej, lokalnych centrów handlowych oraz oferują łatwy i szybki dostęp do wygodnej infrastruktury drogowej prowadzącej do centrum miasta.

Możliwość wykończenia domu pod klucz


Nową inwestycję dewelopera, na tle innych wyróżnia ciekawy projekt, nowoczesny design i wygodna lokalizacja. Domy szeregowe na osiedlu Księżnej Dąbrówki charakteryzują się podwyższonym standardem mieszkalnym i kameralną, zieloną okolicą. Inwestycje można kupić zarówno w stanie surowym, jak i w wersji pod klucz. Opcja wykończenia domu pod klucz będzie niezwykle wygodna m.in. dla osób zapracowanych, które nie mają czasu na samodzielne wybieranie mebli czy materiałów oraz nie mogą dopilnować przebiegu prac remontowych. W wersji pod klucz, wykończeniem nowego domu zajmą się doświadczeni architekci, którzy od wielu lat współpracują z Nickel Development. Wszelkie prace remontowe są przeprowadzane zgodnie z życzeniami oraz potrzebami klientów.

Nickel Development - sprawdzony i solidny deweloper

 


Kupno jakiejkolwiek nieruchomości wymaga podjęcia przemyślanych decyzji. Jeśli już jest się zdecydowanym na zakup domu w Poznaniu, warto to zrobić za pośrednictwem sprawdzonego źródła i w korzystnej cenie, bezpośrednio od dewelopera.

Firma Nickel Development składa się z kadry doświadczonych pracowników, zajmujących się sprzedażą domów i mieszkań od wielu lat. W biurze dewelopera można liczyć także na pomoc niezależnych doradców kredytowych, którzy osobiście zajmą się procesem ubiegania o kredyt, rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą z formalnościami.

Liczba pomieszczeń:

  • domy 4 pokojowe
  • domy 5 pokojowe

Indywidualne preferencje klientów:

Dopasowane do liczby mieszkańców:

  • domy dla singli
  • domy dla par
  • domy dla rodziny